Jak niewielkim kosztem odświeżyć wygląd swojego muscle cara

12-09-2020

Bezdyskusyjnie, wygląd to jedna z największych zalet muscle carów. Pomimo tego jak bardzo zadowoleni jesteśmy ze swoich ekskluzywnych czterech kółek, prędzej czy później ząb czasu nadgryzie także i Twoje cenne cacko. Zarysowane nadwozie, felgi wołające o renowację, wyblakła tapicerka - to idealne połączenie, które może odebrać Wam przyjemność z posiadania tego typu samochodu. Bądź co bądź, muscle car, poza ryczącym silnikiem, to przede wszystkim agresywne i przykuwające wzrok kształty - dlatego warto zadbać o odpowiednią prezencję. W tym artykule skupimy się na tym jak małym kosztem odświeżyć wygląd waszego amerykańskiego wozu i zaprezentujemy Wam nasze pomysły.

Lampy

Pierwszym elementem, który weźmiemy pod uwagę to lampy. Warto pomyśleć o ich wymianie nie tylko ze względów estetycznych, ale również bezpieczeństwa. Uszkodzone lampy to niebezpieczeństwo na drodze zarówno dla nas jak i innych użytkowników. Niekiedy, mały odprysk czy zarysowanie może poważnie zniekształcić widoczność. Przechodząc zaś do strony estetycznej, lampy, jako swoiste “oczy” pojazdu to jeden z najbardziej rzucających się w oczy elementów każdego pojazdu. W przypadku Mustanga szczególnie polecamy lampy typu Smoke Black, które znajdziecie w naszym sklepie JGDAttack.eu

 

Spoiler

Zaś, jeśli chcesz by twój muscle car nabrał drapieżnego, agresywniejszego wyglądu i polepszył swoją prezencję - spoiler będzie idealnym rozwiązaniem. W naszym sklepie JGDAttack.eu znajdziecie moc tego typu części - do każdego z najpopularniejszych muscle carów Mustang, Chevrolet Camaro, Dodge Challenger, Dodge Charger. Jak wiadomo, spoiler to nie tylko dodatek stylistyczny, ale również element nadwozia, który zwiększa przyczepność pojazdu. Dlatego też, dodatek ten przyda się nie tylko na ulicy, ale również na torze. Alufelgi

Podobnie jak w przypadku lamp, alufelgi powinny być pierwszą rzeczą o której pomyślicie chcąc odświeżyć stylistycznie muscle cara. Jednakże, trzeba wziąć pod uwagę kwestie stylistyczne - prawdą jest, że dobrze dobrane felgi mogą pozytywnie odmienić prezencje pojazdu, jednak bardzo łatwo jest przesadzić w rezultacie uzyskując odwrotny efekt. 

 

Listwy progowe

Kolejnym punktem na naszej liście będą listwy progowe. Jest to idealny przykład jak małym kosztem upiększyć samochód. Dodatkowo, wielkim atutem będzie tutaj również prosta instalacja, z którą nie będzie miał problemu żaden właściciel muscle cara. Pomimo, że jest to teoretycznie mała zmiana to z całą pewnością od razu rzuci się w oczy. 

 

Nakładki na szyby boczne

Przedostatnim punktem są nakładki na szyby boczne. Będzie to idealna opcja dla tych z was, którzy pragną uzyskać bardziej sportowy i drapieżny wygląd. Również w tym przypadku nie powinno być żadnych trudności z instalacją nowego elementu nadwozia. 

 

Żaluzja szyby tylnej

I w końcu - żaluzja szyby tylnej. Pomimo tego, że ten dodatek nie należy do najtańszych to z całą pewnością przypadnie Wam do gustu. Żaluzja szyby tylnej to kolejny, mały dodatek, który pozwoli trwale przekształcić prezencję Twojego muscle cara.