PEDAL COMMANDER

PEDAL COMMANDER

Pedal Commander to firma produkująca wysokiej jakości produkty od 2011 roku z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, Europie i Turcji, oraz głównym biurem w malowniczej Południowej Kalifornii. Pedal Commander jest znany z najlepiej sprzedającego się kontrolera reakcji przepustnicy, wyposażonego w najbardziej zaawansowany procesor dostępny na rynku. Dzięki globalnej obecności na sześciu kontynentach, Pedal Commander stale poszerza swoje zasięgi na całym świecie. Zaangażowanie firmy w produkcję najbardziej efektywnego modułu sterującego pedałem gazu na świecie utrzymuje ich na czele branży motoryzacyjnej.

Pedal Commander posiada certyfikaty CARB (California Air Resources Board), FCC, CARB, CE, E24, ISO 9001 i ISO 140001, spełniając normy dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Został zaprojektowany w celu zapewnienia bezpiecznego, niezawodnego i przyjemnego doświadczenia, co zostało pięciokrotnie nagrodzone nagrodami SEMA.

  • CARB (California Air Resources Board) Certification FCC
  • OHSAS 18001 occupational health and safety management
  • ISO 14001 Environmental Management System
  • ISO 9001 Quality Management System
  • CE 2004/108 Electromagnetic
  • Compatibility Directive
  • Certyfikat TUV Austria

Zaangażowanie Pedal Commander sięga daleko poza produkcję najbardziej pożądanego produktu w kategorii kontrolerów reakcji przepustnicy. Ta marka to autentyczna pasja do wszystkich aspektów przemysłu motoryzacyjnego, która przejawia się nie tylko w nieustannym wsparciu dla sportów motorowych, ale również szerokim zaangażowaniu w społeczność motoryzacyjną. Poprzez sponsoring sportowców i kierowców oraz aktywne uczestnictwo w wydarzeniach moto, zespół Pedal Commander w pełni realizuje swoje motto: "Żyj na pełnych obrotach".