Maski w stylu GT500 - czym się różnią?

21-11-2022
Najpopularniejsze zderzaki i maski do Mustanga stylizowane na GT500 look oferowane są przez 2 marki: IkonMotorsports i MP Concepts. Sprawdźmy, czym różnią się produkty tych producentów.
 
✔ Materiał: Obie maski, tak samo jak oryginał, wykonane są z aluminium.

✔ Montaż: W przypadku IkonMotorsports. wlot montowany jest od wewnętrznej strony otworu znajdującego się na środku maski, natomiast wlot MP Concepts przykręca się NA maskę.

✔ Wygląd: Ikon ma większy wlot od MP. Wlot MP odstaje wyżej, co ma znaczenie dla kierowcy - widoczność przy masce od Ikon jest zauważalnie lepsza. Jeśli chodzi o praktycznosć, wygrywa więc Ikon.
 
Dla zobrazowania różnic, spójrzmy na zdjęcie produktowe masek GT500 do Mustanga 2018+.

 
A jak produkty prezentują się na aucie? Różnice są widoczne.

Zwróć uwagę na wlot:
Podsumowując, powyższe produkty różnią się wielkością wlotu oraz jego wysokością. Jeśli mielibyśmy wskazać praktyczniejszy wybór, byłaby to odrobinę droższa maska od IkonMotorsports, natomiast jeśli chodzi o wygląd - maska MP Concepts prezentuje się równie dobrze.
 
Jeśli planujesz również wymianę zderzaka, sprawdź: Zderzaki w stylu GT500 - który wybrać?

Polecane artykuły

Zderzaki w stylu GT500 - który wybrać?

Zderzaki w stylu GT500 - który wybrać?

21-11-2022
Dziś na tapetę bierzemy jedno z pytań, które od właścicieli Mustangów słyszymy najczęściej - różnice między zderzakami GT500 od IkonMotorsports i MP Concepts. Pozornie na autach wyglądają tak samo, jednak czy są to identyczne produkty? Oczywiście nie.   Materiał: Oba...